Blake Shelton hányszor nyerte meg a The Voice-t?

Milyen Filmet Kell Látni?

Blake Shelton a The Voice 10 éves fennállását ünnepli, hogyan választotta ki a győzteseket?

A The Voice 20 évada után Blake jó néhány győzelmet aratott. A kép forrása: NBC

A The Voice éppen most indította el 20. szezonját, és Blake Shelton maradt az utolsó ember az eredeti edzők közül a énekverseny műsora.

Brittany a tisztások őreitől

John Legend, Kelly Clarkson és Nick Jonas csatlakozik Blake-hez az ikonikus piros edzői székekben ebben a szezonban.

Kellynek ez a hetedik évada az NBC show-val, Johnnak pedig az ötödik szezonja. Nick visszatért második szereplésére, de nem volt olyan egymást követő szezonban, mint Blake, John és Kelly.

Ahogy kezdődik a mérföldkőnek számító szezon, a rajongók nem győzik csodálkozni, hányszor nyerte meg Blake Shelton a The Voice-t. Végül is Blake az első nap óta ott van. Jó néhány győzelmet kell szereznie.

A beképzelt countryénekes szereti bebizonyítani, hogy megvan benne, ami ahhoz kell, hogy a versenyzők győztesek legyenek. Nézzük meg, milyen gyakran igazak Blake szavai.

Blake hányszor nyerte meg a The Voice-t?

Blake hétszer nyerte meg a The Voice-t az alatt a 19 szezonban, amikor edző volt, ami nem is olyan rossz.

Az I'll Name The Dogs énekese a 2., 3., 4., 7., 11., 13. és 18. évadot nyerte meg. Ő az egyetlen edző, aki három egymást követő szezont nyert.

A Forer edzője, Adam Levine, aki továbbra is a második leghosszabb ideig futballozó edző, soha nem nyert két szezont egymás után. Adam mindössze háromszor nyert a 16 évad alatt az NBC sikersorozatában.

Tekintse meg ezt a bejegyzést az Instagramon

Az NBC The Voice (@nbcthevoice) által megosztott bejegyzés

Kelly, aki immár a harmadik leghosszabb ideig futó edző a The Voice-ban, az egyetlen edző, aki sorozatban több szezont is nyert. Megnyerte a 14., 15. és 17. szezont, így Kelly holtversenyben Adammel végzett a második edzőként, aki a legtöbb győzelmet szerezte Blake mögött.

Akár ez is tetszhet: Ariana Grande új zümmögővel debütál a The Voice-ban nyújtott szerepéért ebben az évadban

Blake tudja, mit csinál a The Voice-ban

Ahogy korábban említettük, Blake szeret nagyot beszélni, amikor az állandókat a végére viszi. Nem csak a győztes lemeze bizonyítja, hogy az énekes ismeri a dolgát, hanem Blake második helyezettje is.

Bill engvall az utolsó emberen

A 19 második helyezett versenyző közül 12 csapat Blake volt. A 3. és 17. évadban a country crooner szerezte meg a szezon első két helyét.

Blake-nek minden szezonban volt legalább egy csapattagja a döntőben. Nem magától értetődő, hogy minden edző egy versenyzővel kerül a négyes döntőbe.

Blake Shelton megkezdte a 20. évadát a The Voice-ban. A countryénekes tudja, miről beszél, és ezt a valóságshow-ban készült lemeze is bizonyítja.

Ez azonban egy új szezon és bárki játéka. Kelly Clarkson, John Legend és Nick Jonas sem lomhák.

A Voice hétfőn és kedden 8/7c-kor jelenik meg az NBC-n.